Потрібно посилити санкції проти рф за незаконну паспортизацію, електоральну анексію і вбивство численних українських військових – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
електоральну анексію

Залучаючи жителів ОРДЛО до виборів у Держдуму, росія грубо порушує Мінські домовленості. Це співставно з захопленням Криму й вторгненням на Донбас. Про це заявив лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у відповідному відеозверненні.

“Ідеться не тільки про те, щоб дати окрему різко негативну оцінку виборам в Криму та на окупованих територіях Донбасу. Можливо, і про більше. Нема підстав вважати, що ці “вибори” в росії будуть кращі, ніж минулорічні “вибори” в Лукашенка. Тому й оцінки  мали б бути тотожними”, – переконаний він.

П’ятий президент України наголосив, що росія повинна понести міжнародно-правову відповідальність, а не тільки отримати засудження в Генасамблеї ООН і Європейському Союзі. Потрібно посилити санкції проти рф за порушення Мінських домовленостей, незаконну паспортизацію, електоральну анексію і вбивство численних українських військових.

“Енергетичний шантаж, залаштункові дії Москви, яка накрутила ціну на газ майже до тисячі доларів за тисячу кубів, має привести до тями тих європейців, які вважають, ніби торгівля з росією – це бізнес, а не жорстка геополітика. путін зарвався, і це дає Україні ще один шанс зупинити “Північний потік-2””, – додав Порошенко.

За його словами, завдання президента України – привернути увагу друзів, партнерів і союзників України до злочинів Кремля. “Згадати про кампанію залякування кримськотатарської спільноти в Криму, перетворення півострова в “острів несвободи” та військову базу. Скликати спецдебати в рамках Радбезу ООН.  Україна має добитися того, щоби всі країни-учасниці “Кримської платформи” засудили росію за арешт першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова,  безпосереднього учасника конференції”, – підсумував лідер “Європейської Солідарності”.

Читай у Google News!