Посол України: Некоректне зображення Криму на Google Maps суперечить позиції США

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Посол України в США Валерій Чалий закликав компанію Google не зображувати окупований Крим частиною росії. Про це йдеться на сторінці посольства в Facebook.

“Посол України в США Валерій Чалий звернувся до керівництва корпорації Google стосовно виправлення некоректного зображення українського Криму як частини Російської Федерації на деяких картах Google Maps”, – йдеться в повідомленні.

В офіційному листі Посол зазначив чітку позицію щодо неприпустимості залучення всесвітньо відомої корпорації та пошукового сервісу Google в інформаційну війну, яку росія веде у світі, поширюючи дезінформацію, фейки та пропаганду як у випадку з зображенням Криму на картах.

Валерій Чалий наголосив, що ситуація, яка склалась з некоректним зображенням Криму на Google Maps, абсолютно суперечить чіткій та незмінній позиції Адміністрації США, Конгресу США та ООН. 

Раніше Глава американської дипломатії Майкл Помпео нагадав світові, що Сполучені Штати підтверджують свою непохитну позицію: Крим – це Україна, і його потрібно повернути під контроль України

Читай у Google News!