Посеред пандемії та карантину “слуги” вирішили терміново розглянути законопроект щодо мови

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В порядок денний завтрашнього засідання гуманітарного комітету Ради включили додаткове питання – законопроект авторства одіозного ‘слуги народу’ Бужанського №2362 [про мову – УТ]. Про це в своєму Facebook повідомив народний депутат фракції “ЄС” Володимир В’ятрович.

“Цей проєкт передбачає зміни в закони про мову і про освіту і переносить з 2020 на 2023 рік перехід російськомовних 5-11 класів на навчання українською мовою. Він кілька місяців лежав без руху. Проти нього виступило й міносвіти, яке готове згідно з чинним законом перевести школярів на навчання українською з 1 вересня, і бюджетний комітет, і освітянська спільнота.

І ось раптом цей проєкт, не потрібний нікому, крім Москви і її посіпак, терміново вкидають в порядок денний комітету. Вочевидь, щоб голосами ‘слуг’ і ОПЗЖ виконати цю московську забаганку як на комітеті, так і в сесійній залі”, – написав він.

За словами В’ятровича, це черговий акт політичного мародерства. “В умовах заборони відвідування Ради експертами, пресою і громадськістю влада хоче протягнути рішення, які вносять розкол у суспільство і неминуче викличуть опір”, – додав політик.

Читай у Google News!