Підприємство відоме через “справу бронежилетів”, заявляє про загрозу знищення

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Численні перевірки та порушені судові справи проти компанії ТОВ “НВП Темп 3000”, які стосуються “неякісних бронежилетів” та “зловживань на армії”, свідчать про їх замовний характер. Адже сфабриковані справи роками не передають до суду.

Про це заявив засновник ТОВ “НВП Темп 3000” Юрій Євтушенко під час пресконференції в Укрінформі на тему “Одне з найбільших підприємств оборонної промисловості України на межі закриття: причини та шляхи вирішення”.

“Підприємство майже за три роки пройшло всі докази тих чи інших обставин, тих чи інших органів аж до Верховного суду. Було три справи у Верховному суді. Підприємство довело свою правоту в тому, що воно діяло в межах визначених правил. Але Головну військову прокуратуру на той час це не зупинило, і вони пред’явили обвинувальний акт засновнику підприємства і бухгалтеру”, – розповів Євтушенко

Він додав, що вже два роки ГПУ не може передати до суду матеріали справи для розгляду. “Всього 11 томів кримінальної справи передаються більше ніж два роки”, – повідомив керівник підприємства і наголосив, що жодного прокурора, який готував справу до суду, вже немає в прокуратурі, оскільки вони не пройшли атестацію.

За його словами, тиск на підприємство триває з 2014 року: відбулось понад 170 судів, три справи розглядались Верховним судом України.

Читай у Google News!