Портников про звернення Зеленського: “дистильований совок” в найгіршому його вигляді

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
дистильований совок

Український журналіст Віталій Портников заявив, що Володимир Зеленський у своєму зверненні не сказав нічого, що хотіло почути українське суспільство, передає prm.ua.

Порівнюючи звернення Зеленського і Байдена, він наголосив, що президент США виступив, як справжній політик, а президент України просто розповів те, що може будь-яка людина, яка потрапить в об’єктив.

“Відмінність була в тому, що пресконференція Байдена – в будь-якому разі це конференція політичного діяча. А відеозвернення Зеленського – це не відеозвернення політичного діяча. Тобто фактично такий набір слів міг оголосити будь-який український громадянин, який потрапив в об’єктив. Тому що повідомляти людям, що після зими буде весна, після весни буде літо, потім осінь, потім знову зима, потім знову моє відеозвернення… “Пройшла зима, настало лето – спасибо Партии за это!” – це воно. Абсолютно такий, я б сказав, “дистильований совок” в найгіршому його вигляді. Але це не політичне звернення, тому що в ньому не прозвучало політичних оцінок”, – сказав Портников.

За його словами, до президента Байдена і його висловлювань на пресконференції теж є чимало питань. “Але це виступ політика, який, по-перше, хоче продемонструвати, що він дбає про союзників, що він дбає про глобальну безпеку і що він дбає про образ власної партії напередодні виборів до Конгресу, що ми відстоюємо цінності, ми тут не просто так, ми тут за цінності боремося, намагаємося виграти і перемогти. А тут нічого цього немає, тут немає саме цього головного моменту – ціннісного моменту: що, звісно, ми захищаємо…”, – сказав Портников.

Читай у Google News!