Петиція щодо містобудівної реформи не розглядається президентом вже 100 днів – “Чесно”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
містобудівної реформи

Ігнорувати петиції, які в умовах воєнного стану залишилися чи не єдиним шляхом доступу громадян до прийняття рішень, неприпустимо. Проте Президент вже 100 днів не реагує на петицію з вимогою накласти вето на законопроєкт 5655 про “містобудівну реформу”. Про це повідомляє Рух “Чесно”.

“100 днів на розгляді перебуває петиція з вимогою ветувати містобудівну “реформу”. Жодної реакції від президента Володимира Зеленського громадяни не отримали, попри визначені законодавством десять робочих днів на розгляд”, – йдеться у публікації.

Координаторка Руху “Чесно” Віта Думанська зазначає, що ігнорування інструменту петицій, який під час воєнного стану чи не єдиний дає громадянам доступ до прийняття рішень, є неприпустимим.

“За таких умов складно говорити про дотримання державою принципів відкритості. Офіс президента має зробити все, щоб інструмент петицій запрацював як має, а уряд та Верховна Рада мають не імітувати бурхливу діяльність, а серйозно ставитись до напрацювання ключових політик, яких вимагає суспільство”, – зазначає Думанська.

За проєкт № 5655 Верховна Рада проголосувала майже мінімальною кількістю голосів [228 із необхідних 226] ще 8 грудня. В “Чесно” нагадали, що для отримання голосів були залучені фігуранти Реєстру держзрадників з колишньої ОПЗЖ, зокрема Нестор Шуфрич та Олександр Качний.

Читай у Google News!