Порошенко висловив здивування, що Зеленський тягнув з підписанням указу про заборону російських соцмереж

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

П’ятий президент Петро Порошенко заявив, що заборона російських соцмереж позбавляє росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України. Про це Порошенко написав у Facebook.

Порошенко відзначив, що заборона соцмереж країни-агресора за три роки довела свою ефективність: “За даними Інтернет-асоціації України, частка українських інтернет-користувачів, які щодня відвідують “ВКонтакте”, упала з 54 до 10%. За той же період щоденна частка українських відвідувачів “Одноклассники” знизилася з 35 до 10%”.

П’ятий президент заявив, що “це значною мірою позбавляє росію одного з ключових інструментів у гібридній війні проти України, зменшує можливість інфільтрації ідей “русского мира” та промивання мізків російською пропагандою. А також зменшує можливість збору персональних даних та завдає удару по роботі російських спецслужб”.
“Указ президента продовжити заборону російських соцмереж в Україні, вперше впроваджений моєю командою три роки тому, вважаю правильним. Але дивно, чому тягнули до останнього дня? Що вичікував Офіс президента і чому зволікав – питання відкриті”, – заявив Порошенко.

“Показово, що п’ята колона в особі ОПЗЖ голосувала проти. Тим більше значить, заборона російських соцмереж – добра справа для України”, – відзначив Порошенко.

Як відомо, раніше Зеленський підписав указ про заборону російських соцмереж Вконтакте, Одноклассники и mail.ru

Читай у Google News!