Порошенко: Вилучення військового ПДФО з бюджету громад – це похорон децентралізації

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Лідер “ЄС” та п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді назвав вилучення так званого військового ПДФО “похороном децентралізації”.

Якщо ви прислухаєтеся, то зараз ви почуєте звуки похоронного маршу – це похорон децентралізації. Тієї реформи, яку я разом з партнерами робив і зробив з 2014 року”, – наголосив він. Пропозиції суб’єктам місцевого самоврядування допомагати армії без грошей є принизливими, сказав Порошенко

“Це – цинізм, брехня і знущання над Конституцією. Це – знущання над волонтерами. Бо ресурсу у волонтерів залишається менше, а спільні заходи волонтерів і бригад дозволяють звернутися до суб’єктів місцевого самоврядування щодо коштів субвенції, щоб терміново, негайно, вирішити проблеми, які виникають перед бригадами.

Саме це спонукало мене і нашу команду підготувати альтернативний законопроєкт. В альтернативному законопроєкті 100% коштів, які надходять від субвенції, можуть бути витрачені виключно на завдання оборони”, – зазначив п’ятий президент.

“Жодної бруківки, жодних овочерізок. Виключно на базі пропозицій бригад, які мають пункт постійної дислокації в громаді. Використовуються ці кошти також для цивільного захисту, для бомбосховищ, для багатьох інших речей. Я закликаю депутатів – мажоритарників, тих, хто працюють з волонтерами, тих, хто тут вишикувався з прапорами бригад, дати відсіч цьому законопроєкту, підтримати мій законопроєкт, захистити військовослужбовців і перемогти. Перемогти путіна, а не на виборах. Це – наше завдання”, – підсумував Порошенко.

Читай у Google News!