Порошенко у Страсбурзі закликав ввести “азовські” санкції проти рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

П’ятий президент України Петро Порошенко під час зустрічі у Страсбурзі, 16 липня, з європейськими партнерами обговорив питання необхідності введення проти росії “азовських” санкцій. 18 липня Європарламент голосуватиме за резолюцію щодо українських політв’язнів Кремля. Про це він заявив у коментарі “Прямому”.

“Ми звернулися з проханням до депутатів ЄП, аби в Резолюції обов’язково були присутні декілька позицій. Це збереження – а у випадку невиконання Мінських угод і посилення санкцій проти росії. Аби в жодному разі не повторити той негативний досвід, який продемонструвала ПАРЄ”, сказав Порошенко. Це було тверде і наполегливе звернення, додав він.

” руга позиція – заклик до безумовного і негайного виконання, без будь-яких додаткових умов рішення наказу Міжнародного трибуналу в Гамбурзі щодо звільнення 24 українських моряків і кораблів, які незаконно утримуються в росії. Ми наголосили, аби це кваліфікувалося як акт агресії Російської Федерації проти України у Керченській протоці і Азовському морі Російської Федерації проти України. Ми звернулися також із проханням, щоб усі політичні в’язні, росія оприлюднила перелік політичних в’язнів, які незаконно утримуються, причому як в рф, так і на незаконно окупованій території Донбасу, так і на незаконно анексованій території Криму. І щоб сьогодні весь цей перелік політв’язнів росія оприлюднила. Ну і закликали, щоб у випадку невиконання наказу трибуналу ООН, щоб розглянути можливість запровадження азовського пакету санкцій. Переконаний, що це саме та робота, яку зараз має проводити Україна”, – підкреслив Порошенко.

У середу, 16 липня, у новообраному Європарламенті пройшла перша зустріч групи “Друзі України” і команди п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка.

Раніше у Європейському Союзі погодились запровадити санкції проти росіян, причетних до взяття в полон 24 українських моряків під час російської агресії в районі Керченської протоки.

Як відомо, що саміт Європейського союзу вирішив продовжити економічні санкції проти рф.

Раніше Порошенко закликав Європарламент ввести додаткові санкції проти росії, у зв’язку з агресією рф біля Керченської протоки.

Сьогодні стало відомо, що Лефортовський суд Москви продовжив арешт усім військовополоненим українським морякам.

Читай у Google News!