Місце Лаврова на лаві підсудних у Гаазі за військові злочини проти українців – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Лавров

П’ятий президент України Петро Порошенко в інтерв’ю французькому телеканалу BFM TV заявив, що місце міністра закордонних справ росії Лаврова – на лаві підсудних у Гаазі.

“Лавров є військовим злочинцем, який скоїв злочини і на совісті якого життя тисяч і тисяч українців. На його руках кров українців, – сказав Порошенко. – Вони намагаються відродити проєкт ‘новоросії’ – це розкол України навпіл і ліквідація України як держави. Я не дав це зробити в 2014-2015 роках, зупинивши російську армію. І хочу наголосити, що зараз, коли весь світ об’єднався в антипутінську коаліцію, нічого в них не вийде”.

“Хочу наголосити, що це війна – не проти України, як хтось подумав. Це не про Донбас і не про розширення за рахунок східних і південних областей України – це про всю Європу. Це про весь цивілізований світ. Бо це війна проти свободи, проти демократії, проти наших цінностей. Це війна маніяка проти дітей та жінок. Я хочу наголосити, щоб у всіх було чітке розуміння, всіх, хто дивиться цю передачу – це війна проти вас”, – зауважує Петро Порошенко.

Читай у Google News!