Порошенко про свою команду: Буде багато молодих нових людей

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Петро Порошенко обіцяє у разі своєї перемоги під час другого туру виборів зміни в команді на користь молодих кадрів, повідомляє “Укрінформ”.

“Твердо будуть змінені ключові речі: відбудуться суттєві зміни в команді, буде велика кількість молодих нових людей. Я зараз маю величезну кількість пропозицій, які ми аналізуємо, і вони будуть представлені”, – сказав він.

Крім того, Президент пообіцяв продовжити реформи, які забезпечать економічне зростання і подолання бідності, а також укріплення обороноздатності держави. “Наголошую на тому, що буде різко прискорене і економічне зростання, і наш рух до ЄС, повернення України у європейську родину”, – додав Порошенко.

Він також зазначив, що уже “у грудні місяці буде запропоновано країнам-членам НАТОпідписати план дій щодо членства в НАТО”. Порошенко також пообіцяв повернути додому військовополонених з російських в’язниць, а також здійснити кроки, які “зміцнять мир”. “Це буде моїм першим пріоритетом. Саме тому зараз ми їдемо до Берліна. Сьогодні є заява наших партнерів про те, що терміново буде відновлено діяльність Нормандського формату. Нам є, що робити. Ми точно знаємо, куди треба рухатися”, – сказав він.

Порошенко також зазначив, що ці вибори президента стали для нього “одним з найважчих уроків” у житті. “Це абсолютно сильний стимул. Мною було проаналізовано всі п’ять років. Включно з усіма помилками, які були зроблені, і на наступні п’ять років цей урок я дуже добре засвоїв”, – зазначив він.

Як повідомлялося,  за оцінкою спеціального представника Державного департаменту США Курта Волкера, Порошенко зробив більше реформ, ніж хто-небудь інший в Україні за останні 20 років.

Читай у Google News!