Порошенко: 85 років тому політики кидали тигру шматки їжі і сподівалися, що звір зупиниться. Але єдине, чого хоче оскаженіла тварина — це спробувати живого мʼяса

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Коли говорять про війну, то це не тільки про танкові бої з відірваними ворожими баштами. Це не тільки про феєричне відпрацювання артилерії по ворожій піхоті. Це й про людські життя, пише Лідер “Європейської Солідарності” та п’ятий президент Петро Порошенко.

Здавалося, що світ ніколи не допустить вбивств, подібних до тих, що були під час Другої світової. Але знову це відбувалося в Бучі, Ірпені, на Сході та Півдні нашої країни. Ми вважали, що ніколи світ більше не допустить катувань. Але ж ні: ми бачимо «Азовсталь» і те, що відбувається з українськими військовими після полону. Можливо, світ мав ніколи не допустити знищення мирних міст. Але ж ні: Маріуполь, Бахмут, Авдіївка, Марʼїнка.

Хіба країни Вільного Світу могли допустити таке в центрі Європи? Ніколи? Знову…

85 років тому політики кидали тигру шматки їжі і сподівалися, що звір зупиниться. Але єдине, чого хоче оскаженіла тварина — це спробувати живого мʼяса. І коли настає цей момент, треба використовувати зброю, доки не стало запізно.

Сьогодні саме Україна спиняє скажену тварину, що рветься в Європу. І єдине, чого ми просимо, — допомогти нам зі зброєю. Нам потрібні ракети, щоб спинити пандемію, потрібна вакцина у вигляді ППО і важка техніка, щоб не дати розповсюдитися цьому вірусу.

Ми боремося не лише за нашу країну. Ми боремося за мир у Європі. За мир, якого досягли 79 років тому. Ми робимо це, щоб захистити свій дім, захистити Європу. Ми боремося, і завдяки цьому німці, французи, угорці та решта країн Європи читають про нацизм лише у новинах та підручниках історії.

Україна готова битися й надалі. Але нам потрібна зброя. Тому ми зараз у Німеччині обговорюємо важливість далекобійних ракет та іншого озброєння.

Перемогли нацизм — переможемо й рашизм!

Читай у Google News!