Польща оштрафувала “Газпром” на €48 млн через “Північний потік-2”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Польща оштрафувала

Управління захисту конкуренції і прав споживача Польщі [UOKiK] оштрафувало “Газпром” майже на 213 млн злотих [понад 48 мільйонів євро] через відсутність співпраці в ході розслідування стосовно будівництва газопроводу Nord Stream 2, йдеться у заяві голови UOKiK Томаша Хрустни.

“Ми призначили Газпрому штраф на суму у майже 213 млн злотих [50 мільйонів євро]. Це максимальна санкція, передбачена законодавством [Польщі – УТ] за ненадання інформації, яку вимагає UOKiK”, – повідомив Хрустни.

З його слів, штраф накладений у зв’язку з ненаданням документів польському органу щодо розслідування будівництва газопроводу Nord Stream 2.

“На початку року ми попросили “Газпром” надати нам договори, укладені його дочірньою компанією, з іншими компаніями, що фінансують будівництво Nord Stream 2. Попри юридичне зобов’язання співпрацювати з Органом, компанія не надавала відповідну інформацію навіть після того, як ще у травні було розпочато провадження у справі про неспівпрацю, яке мало бути попередженням для компанії”, – зазначив топ-менеджер.

Хрустни підкреслив, що це умисний вчинок, метою якого було перешкодити розслідуванню порушення законодавства Польщі, держави-члена Європейського Союзу.

Минулого року UOKiK наклало на міжнародну компанію Engie Energie штраф на 172 млн злотих [майже 39 млн євро] за ненадання інформації щодо Nord Stream 2, в якому дана компанія брала участь.

Читай у Google News!