Полковника ЗСУ посадили на 13 років за державну зраду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Шевченківський районний суд Києва засудив до 13 років ув’язнення за державну зраду полковника Збройних сил України Івана Без’язикова, повідомляє Офіс генпрокурора.

“Шевченківський районний суд м. Києва визнав винним у державній зраді та створенні терористичної групи полковника ЗСУ та призначив покарання – 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання”, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що військовослужбовець, перебуваючи з 25 серпня 2014 року у полоні на тимчасово непідконтрольній українській владі території, у Донецьку, вступив до складу розвідувального управління незаконного збройного формування рф та обіймав посаду «заступника начальника 1-го відділу з аналітичної роботи». Цей підрозділ «ДНР» був створений та контролювався службовими особами ЗС рф, ФСБ рф та представниками влади країни-окупанта на непідконтрольній території Донецької області.

Судовий процес над полковником ЗСУ тривав з серпня 2017 року. В суді доведено, що він збирав розвідувальну інформацію про пересування сил та засобів українських військових підрозділів, задіяних у проведенні Антитерористичної операції на Сході України, допитах інших полонених українських військовослужбовців та виконував ще ряд злочинних функцій. Він діяв умисно і усвідомлював, що така діяльність завдасть шкоди державній безпеці України.

Читай у Google News!