Політолог: Опір суспільства унеможливить російський реванш

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Реваншу російських сил в Україні не буде, якщо влада побачить різкий супротив суспільства, заявив політолог Сергій Таран, повідомляє “Прямий”.

“Висока імовірність, ми бачимо, що спроби реваншу відбуваються на всіх фронтах і, звичайно, ті закони, які були ухвалені за останні 5 років – це величезний крок України до ЄС та НАТО. А ті люди, про яких ви питаєте, дуже б хотіли, щоб цього не відбулось. “Русский мир” зараз спробує робити реванш на тлі мовчазності нової влади, на тлі розуміння того, яка в неї позиція ми можемо очікувати, що “русский мир” спробує назад залізти в Україну і Коституційний суд теоретично може бути вікном для них. Але якщо в КСУ та інших органах влади будуть бачити, що люди проти і люди виходять на вулиці, то “русский мир” в Україні не пройде”, – наголосив Таран.

Як відомо, біля будівлі Конституційного Суду України (КСУ) у Києві в четвер, 4 липня, проходить пікет проти можливого скасування закону про люстрацію. Перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко заявила про побиття активістів молодіжної організації партії “Європейська солідарність” під час акції протесту біля КСУ.

Читай у Google News!