Політлолог про перенесення АП: Інформаційна спецоперація, що відвертає увагу від важливих новин

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Перенесення адміністрації президента є способом нової влади відвернути увагу від справжніх політичних процесів, які відбуваються в Україні. Про це в ефірі “Прямого” повідомив політолог Тарас Березовець.

“Дуже важко уявити, як цей колишній музей з величезними приміщеннями зовсім не прилаштований для роботи адміністрації президента зможе вмістити штат понад 500 працівників, які фізично не буде де розмістити. Не кажучи про те, що ті, хто бував там взимку знають, що цей будинок, він по суті, крижаний. Його неможливо обігріти, там гуляють протяги. І яким чином з нього зробити адміністрацію президента, провести туди урядовий зв’язок і подібне?

І навіщо зазнавати таких величезних травм, по суті, від перенесення лише близько одного кілометра від будинку адміністрації президента на Банковій? Який в цьому сенс, окрім, як створення чергового інформаційного хайпу і відведення уваги від справді важливих новин. Ці новини стосуються спроб розставити своїх людей на всіх можливих щаблях влади. Тому вся ця інформаційна спецоперація більше нагадує спроб відвести увагу від справжніх процесів, які зараз відбуваються за нового президента”, – наголосив Березовець.

Раніше “Прямий” повідомляв, що команда президента Володимира Зеленського презентувала йому концепцію нового офісу, куди має приїхати Адміністрація глави держави та пообіцяла, що на переїзд і створення нової робочої зони не буде витрачено ні копійки з державного бюджету.

Раніше команда президента Володимира Зеленського презентувала йому концепцію нового офісу, куди має приїхати Адміністрація глави держави та пообіцяла, що на переїзд і створення нової робочої зони не буде витрачено ні копійки з державного бюджету.

Раніше прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що Адміністрація президента розглядає можливість переїзду до Українського дому.

Раніше стало відомо, що переїзд команди Володимира Зеленського з Банкової все ще планується, головним чином через поганий інтернет.

Зазначимо, раніше Зеленський заявляв про пропозицію перенести Адміністрацію президента “де немає пробок”, зокрема за межі столиці.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket