Поки в правлячій партії Дубинські, не купуйте в Україні нічого – Гонтарева

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Екс-голова Національного банку Валерія Гонтарева не рекомендує купувати цінні боргові папери України поки у складі керівної партії держави будуть депутати на кшталт Олександра Дубінського.

Про це вона заявила у інтерв’ю виданню LIGA.net.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи придбала екс-голова Нацбанку, яка також є інвестиційним банкіром, ВВП-варанти України, якби отримала премію у $ 100 000, Гонтарєва дала негативну відповідь.

“В Україні нічого не куплю, на жаль. Після того як спалили мій дім і нікого не знайшли, а Дубинський розповідав, що я його сама спалила, швидше за все я нічого в Україні не куплю. Але це особисте”, – сказала вона.

Після уточнювального питання журналіста, Гонтарева закликала не робити подібних інвестицій, поки у керівній партії є такі люди, як Дубінський.

“Поки у вас будуть Дубинські в правлячій партії, не купуйте нічого”, – підкреслила вона.

Готраева наголосила, що Україна обов’язково повинна продовжувати реформи у різних галузях, відзначивши, що зараз натомість спостерігається відкат реформ.

“У плані економічного розвитку, сумнівів немає – потрібні всеосяжні реформи. На жаль, у нас відбувається тільки відкат реформ. Подивіться що відбувається з медреформою Уляни Супрун. Може бути, під час коронавірусу і можна було відкласти запуск другого етапу. Але в тому, що перший етап пройшов відмінно і що другий треба запускати – сумнівів немає”, – сказала вона.

Раніше повідомлялося, що суд США надіслав повістку олігарху Ігорю Коломойському і депутату від фракції “Слуга народу” Олександру Дубінському.

Читай у Google News!