Супрун подала до суду на Дубінського через поширення брехні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook, що подала до суду на журналіста, ведучого програми “Гроші” на телеканалі “1+1” Алєксандра Дубінського про захист честі, гідності, ділової репутації.

“Минулого тижня мене звинуватили в тому, що “під виглядом реформ” я займаюся розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Автор цих матеріалів Олександр Дубінський. Особа, яка не здатна надати доказів стосовно своїх же звинувачень, але не соромиться ними розкидатись. І робить це майже індустріальними темпами. Тому його матеріали схильні вважати замовними… Щойно зареєстрували позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації в Солом’янському суді”, – повідомила Супрун на сторінці у Facebook.

Супрун наголосила, що такого роду інформація є тим жанром “фейків, що не містить справжніх доказів чи документів, перекручує цифри та містить багато необґрунтованої брехні”. “Саме відвертої та небезпечної брехні, а не перекручування інформації”, – підкреслила очільниця МОЗ.

Вона зазначила, що у матеріалах журналіст щодо неї та Міністерства охорони здоров’я “видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст”.

На повідомлення Уляни Супрун відреагував і Дубінський. “Незрозуміло хто на ім’я Уляна Супрун (навіть не знаю, чи є у неї паспорт), якимось незрозумілим чином призначена в.о. міністра охорони здоров’я – вирішила подати на мене в суд… Любою, коли потішні злодії з оточення Порошенко-Гройсмана йдуть до суду і починають розкривати свої особисті дані 🙂 Із задоволенням зроблю з пані Супрун в суді те, що мріють зробити з нею мільйони українців, які зіштовхнулися з її “реформами”, – написав він у Facebook.

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко вирішив подати до суду на “1+1” “за брехню, фейки, російську пропагандистську отруту”.

Читай у Google News!