Погоджувальна рада відмовилася проводити закрите засідання ВР щодо збільшення російських військ на кордоні – Герасимов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
закрите засідання

Погоджувальна рада депутатських фракцій відмовилася проводити закрите засідання парламенту щодо ескалації російських військ поблизу кордонів України. Про це заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов, передає prm.ua.

“Верховна Рада виявляє дивну байдужість щодо загострення російської агресії. Слухання відбулися в Конгресі США, німецькому Бундестазі, плануються в Європарламенті. Лише монобільшість наче нічим не цікавиться”, – сказав співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов під час виступу на Погоджувальній раді.

За його словами, така безвідповідальність призвела до руйнування фундаментального принципу “Нічого про Україну без України”. “Європейська Солідарність” вимагає провести закрите засідання з доповіддю президента України та вищого військово-політичного керівництва щодо готовності до відбиття агресії. Перед тим вимагаємо провести засідання РНБО за участі усіх фракцій, включно з опозицією. Ключове питання – зміни до бюджету і державного оборонного замовлення, щоб збільшити зарплати військовим і належно забезпечити захисників усім необхідним”, – зазначив Герасимов.

Читай у Google News!