Подвійне громадянство може привести до проблем у безпековій сфері, ми забуваємо, що країна-агресор має своїх партнерів – Айвазовська

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Подвійне громадянство

Голова правління громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська вважає ризиковими ідеї президента Володимира Зеленського про множинне громадянство, передає censor.net.

“По-перше, президент в частині подвійного громадянства намагається сподобатись західній діаспорі. Сама ідея не є поганою, але реалізація може бути небезпечною. Бо крім громадян країни-агресора всі інші мають право на подвійне громадянство, ми забуваємо, що країна-агресор має своїх партнерів, і вони навіть мають західні паспорти. Тому що пропагандою в Чехії, Великій Британії, Нідерландах займаються часто їхні громадяни, але за кошти росіян. Також є громадяни на пострадянських територіях, які формально навіть входять до ОДКБ”, – нагадала експертка.

“Тому я не вітаю ідею подвійного громадянства без відповіді на питання, як не лише за формальних обставин уникнути проблем у оборонній та безпековій сфері після широкої практики видачі паспортів”, – зазначила Айвазовська.

За її словами, вписавши норму про подвійне громадянство, крім країни-агресора, ми забуваємо, що така країна може бути не одна. “І навіть, якщо вона здійснює свою агресію в інший спосіб – дипломатичний, політичний, економічний – тим не менш, недружні країни до нас присутні не лише в групі ОДКБ”, – застерегла Айвазовська. 

Читай у Google News!