Після затримання засновника Concorde Capital підприємці із руху “Маніфест 42” закликали до організованого спротиву

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Підприємці із руху “Маніфесту 42” вважають, що дії тилових силовиків почали нести загрозу національній безпеці і закликали підприємців України до організованого спротиву.

“Громадський рух  ‘Маніфест 42’ закликає всі бізнес обʼєднання України до рішучого спротиву свавіллю тилових силовиків, черговим проявом якого стало затримання підприємця Ігоря Мазепи. Маски-шоу в офісі підприємства цього разу відбулося навіть без судових рішень. А недопуск адвокатів до місць обшуку став новим рівнем нахабності та беззаконня дій перевертнів у погонах.

Численні звернення до Президента України щодо безпрецедентної хвилі безперервних атак тилових силовиків на бізнес залишаються без належного реагування. Стаття 42 Конституції, яка гарантує право на підприємницьку діяльність, розтоптана на догоду корупціонерам, які засіли у силових структурах і грабують державу посеред війни. Гарант Конституції мовчить.

За цих умов в українських підприємців не залишається іншого виходу крім обʼєднання зусиль для організованого спротиву. Просимо бізнес обʼєднання України залучити всі наявні ресурси, щоб зупинити фактичну ліквідацію права на підприємницьку діяльність.

Всі країна знає про ‘кейс Пивоварського’, після якого українські громадяни стали уникати роботи на державній службі. Тоді виявилося, що за абсолютно надуманими звинуваченнями можна посадити за грати будь-кого за рішення, прийняте на користь держави. Зараз на наших очах створюється ‘кейс Мазепи’, після якого у мільйонів українців виникне запитання, чи варто створювати легальний бізнес та вести чесну підприємницьку діяльність в Україні.

Без великих сподівань, але знову закликаємо Президента Володимира Зеленського безпосередньо розібратися у проблемі свавілля тилових силовиків. Йдеться не просто про порушення Конституції, а про внутрішню загрозу національній безпеці держави”, – йдеться в заяві.

Маніфест 42  – громадський рух, створений бізнесом для захисту від свавілля тилових силовиків, чиновників та суддів.

Читай у Google News!