Пентагон “тролить” російських хакерів карикатурами – Business Insider

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
хакерів

Кіберкомандування Департаменту оборони США регулярно повідомляє про хакерські операції, які вдалося відбити американським військовим. Та в останні тижні у цих повідомленнях з’явилися яскраві ілюстрації, пише Business Insider.

Кіберкомандування США публікує карикатури на іноземних хакерів. Так американські військові хочуть не просто розважити своїх читачів у соціальних мережах. Малюнки є частиною умисної стратегії, націленої на те, аби розлютити кіберзлочинців на тлі зусиль США захиститися від майбутніх кібератак, повідомило видання CyberScoop з посиланням на свої джерела.

Тактика є частиною більш широкого курсу американської сторони із публічного протистояння хакерам. Зазвичай розслідування проти кіберзлочинців велися таємно. Але в останні роки США почали розголошувати інформацію про хакерські операції, щоб стримати майбутні атаки. Нові карикатури стали спробою додати до реальної відсічі ще й приниження. Також американські військові пояснюють, що додають карикатури, щоб іноземні хакери не могли хвалитися повідомленнями про сутички в кіберпросторі як свого роду почесний знак.

Одна з карикатур зображує групу кіберзлочинців, які використовують державне шкідливе програмне забезпечення Китаю, у вигляді рожевого лінивця на комп’ютері. На іншому малюнку державні хакери рф зображені як незграбний ведмідь, який розгубив гелловінський кошик з цукерками. Карикатури повторюють іншу нетрадиційну тактику Кіберкомандування США, яка використовувалася для деморалізації іноземних ворогів. Зокрема, відомство намагалося стримати хакерів, відправляючи їм прямі повідомлення через різні платформи. Так військові хотіли повідомити злочинцям, що США добре знають про їхню діяльність.

Читай у Google News!