Пашинський заявив, що активізація справи проти нього почалася після того, які він відніс до НАБУ матеріали щодо корупції в Міноборони

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова Національної асоціації підприємств оборонної промисловості Сергій Пашинський під час засідання Апеляційної палати ВАКС заявив, що не має відношення до реалізації нафтопродуктів, в якому його підозрює НАБУ, повідомляє censor.net.

Під час засідання захисник Тарас Пошиванюк заявив, що обвинувачення не надала жодного документа, який би підтверджував участь Пашинського в укладенні угод щодо продажу нафтопродуктів. 

За словами адвоката, суд першої інстанції також проігнорував аргумент, чия це була нафта. Власником були фірми, які належали Курченку. Проте коли відбувся арешт нафти, то вона не належала державі. Також захисник звернув увагу, що вартість реалізованих нафтопродуктів станом на 2017 рік становила 829 млн грн, а в підозрі фігурує сума збитків становить вже 986 млн грн.

Сергій Пашинський на судовому засіданні заявив, що не мав будь-якого відношення до реалізації нафтопродуктів. А активізація справи проти нього почалася після того, які він відніс до НАБУ матеріали щодо корупції в Міноборони.

“Я одне тільки прошу. За мене внесли в повному обсязі застави підприємства, які обстрілюють ракетами, яким держава не виділяє ніяких бюджетних коштів. Мені соромно від цього, тому що ці кошти повинні працювати не на задоволення команд незрозуміло звідки, а на нашу державу”, – наголосив він. 

Читай у Google News!