Палата представників Конгресу США схвалила підтримку України на суму $700 мільйонів

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Нижня палата американського Конгресу затвердила проекти законів щодо виділення бюджету американським урядовим структурам, які передбачають загалом до $700 млн допомоги для України в наступному фінансовому році, йдеться  у повідомленні Посольства України в США в Facebook.

“Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та суміжних програм на 2020 рік, у яких передбачено майже 700 млн. дол. для підтримки України”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, проектом закону про асигнування на потреби Міністерства оборони США на 2020 рік кошторис допомоги для України у сфері безпеки й оборони визначений в обсязі $250 млн. Ця сума включає $50 млн виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

По лінії Держдепартаменту США, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств проект закону передбачає виділення $445,7 млн для України. Це охоплює асигнування з допомогою для нашої держави за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Для остаточного затвердження всіх бюджетних витрат, аналогічні проекти законів мають бути ухвалені Сенатом. Після цього, за процедурою, обидві палати Конгресу повинні узгодити їх остаточну редакцію, яку буде передано на підпис президенту США.

Як відомо, нещодавно Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги на суму 250 мільйонів доларів, що має бути наданий Україні цьогоріч для посилення національної безпеки та оборони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket