Очільниця місії США при ОБСЄ: Ми всі знаємо, що Крим – це Україна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Крим – це Україна

Сполучені Штати повністю підтримують заяву Діючого голови ОБСЄ, глави МЗС Швеції Анн Лінде щодо того, що врегулювання конфлікту в Україні має включати і Крим, а СММ ОБСЄ повинна отримати доступ і до півострова. Про це заявила тимчасова очільниця місії США при ОБСЄ Кортні Остріен, передає ukrinform.ua.

“Нещодавні коментарі Шведського Діючого головування щодо пошуку стійкого політичного врегулювання (в Україні – ред.) були абсолютно правильними – це має відбутися відповідно до міжнародного права та принципів і зобов’язань ОБСЄ, з повною повагою суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Крим та місто Севастополь”, – заявила вона.

Американська дипломатка підкреслила, що заперечення російської делегації в ОБСЄ минулого тижня з приводу заяв Анн Лінде є абсолютно невиправданими. За її словами, ці російські заперечення йдуть всупереч переважної думки країн-учасниць ОБСЄ, але також ООН та Європейського суду з прав людини: “Крим – це Україна”.

“Мандат СММ, який був схвалений цією Постійною радою, забезпечує Місії “вільний та безпечний доступ на всій території України”. І ми всі знаємо, що Крим – це Україна” – заявила тимчасова очільниця місії США при ОБСЄ.

Читай у Google News!