Климпуш-Цинцадзе: Нове керівництво доведе Україну до миру на умовах рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
kremlin moscow

Нове керівництво країни доведе Україну до того, що вона змушена буде прийняти мир на умовах рф, заявила народний депутат фракції “Європейська солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе у ток-шоу “Ехо України”.

“Це працює пастка Кремля, яку кремль розставив для нового президента. Тому що у Кремлі узалежнили початок діалогу напряму в “нормандському форматі” при особистій зустрічі всіх лідерів чотирьох країн-членів “нормандського формату” від кількох складових. Одна з цих складових – це ця славнозвісна формула чи то путіна, чи то Штайнмаєра, яку Україна погодила. А інша частина цих передумов полягала якраз в розведенні у трьох місцях військ”, – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона зауважила, що росія просто відчула, що Україна готова йти на поступки, тому тепер буде додавати і додавати всяких завдань, поки нарешті нове керівництво України не зрозуміє, що це взагалі нескінченний процес. “І в результаті нове керівництво країни доведе Україну до того, що вона змушена буде прийняти мир на умовах Російської Федерації, а не на умовах міжнародної спільноти і міжнародного права”, – вважає Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Тисячі людей по всій Україні вимагали “зупинити капітуляцію” перед Кремлем

Читай у Google News!