Ні дня без дипломатичного фіаско. Кандидати у канцлери ФРН дали відповідь Зеленському щодо членства в ЄС та НАТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky bulava

Відповідаючи на запитання від президента Зеленського, кандидати у канцлери ФРН від Християнсько-демократичного союзу Армін Лашет і від Соціал-демократичної партії Олаф Шольц не вважають за можливе набуття Україною найближчим часом членства в ЄС і НАТО. Про це вони заявили в ефірі телеканалу ARD, передає ukrinform.ua.

«Треба бути чесними та реалістичними», – заявив Шольц, зауваживши, що наразі Брюссель стоїть перед необхідністю завершити процес інтеграції з Західними Балканами, що займе багато років. До того ж спочатку потрібно реформувати сам ЄС, адже всім відомо, як важко досягати рішень в колі навіть 27 членів, сказав він. З Україною нині, на переконання кандидата-есдека, треба встановити взаємини тісного партнерства. Що стосується перспективи членства в НАТО, то «питання не стоїть» зараз на порядку денному, заявив Шольц.

Лашет погоджується, що «членство в ЄС можна легко обіцяти, але реальність інша». Він звернув увагу на те, що в такому разі мають діяти однакові закони як у Берліні, так і в маленькому містечку на сході України, що у ближчій перспективі не є можливим. «Я не бачу можливості, щоб 27 країн наразі були в змозі прийняти таку велику країну, як Україна, … теоретично – «так», але в реальності – «ні», – додав Лашет.

Як відомо, раніше Зеленський звернувся до кандидатів на посаду Федерального канцлера Німеччини з низкою запитань

Читай у Google News! google news