Незрозуміло, в кого може бути ілюзія, що це не буде доведено – журналіст Bellingcat про справу “вагнерівців”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
bellingcat

Журналісти проекту Bellingcat розказали про перебіг розслідування зриву спецоперації із затримання боєвиків ПВК Вагнера. Про це  розповів один з авторів проєкту Христо Грозєвб, передає nv.ua.

“Ми вже почали знімати цей фільм. Він вже більш ніж на половину готовий. Хочемо поставити крапки над „і“ і закінчити останню частину — [з‘ясувати – УТ] причини провалу і як так трапилося”, — сказав розслідувач.

Він також наголосив, що операція точно була, бо залишилося багато слідів. Грозєв зазначив, що не розуміє, із якою метою заперечується факт існування цієї операції.

“Операція була. Є стільки документів, стільки слідів залишилось. […] Вона була реально дуже професійно виконана і могла бути для України успіхом навіть в тому урізаному варіанті, в якому вона відбулась — [це перше]. А друге — як може сподіватись влада, що це залишиться недоведеним, якщо залишилось стільки слідів, аж до того, що було виписано судове рішення про ритуальний арешт цих вагнерівців, якщо б вони попали в Україну? Слідів настільки багато, що просто незрозуміло, в кого може бути ілюзія, що це не буде доведено”, – зазначив Грозєв.

За словами Грозєва, розслідувачі знайшли докази існування спецоперації, яку розробило ГУР Міноборони спільно зі працівниками СБУ. Першу частину розслідування хочуть випустити в I кварталі 2021 року.

Читай у Google News! google news