Newsweek: Зеленський може мати потужного покровителя в Кремлі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Комік та кандидат у президенти України Володимир Зеленський має потужного “мецената” в обличчі Кремля. Про це свідчить зламане листування бойовика “ДНР” Дмитра Хавченко, і що опинилося у відкритому доступі, пише Newsweek, передає prm.ua.

Служба безпеки України заявила, що офіційно перевіряє інформацію про фінансування кампанії Зеленського з боку представників російських спецслужб, пов’язаних з “ДНР” / “ЛНР”.

Український центр “Миротворець” посилається на взломане листування екс-бойовика “ДНР” Дмитра Хавченка, керівника кримського відділення Союзу добровольців Донбасу. Хавченко – людина Олександра Бородая, який, в свою чергу, працював піарником Костянтина Малофєєва, а після вторгнення в Україну його було призначено “прем’єр-міністром ДНР”. “У листах йдеться про те, що російський службовець безпеки, який має зв’язки з керівництвом “ДНР”, намагався обміняти криптовалюту на готівку, щоб передати на президентську кампанію Зеленського. В одному з повідомлень член російських служб безпеки зазначає, що вони “затвердили бюджет на дії коміка””, – йдеться у статті.

Електронні листи також демонструють, що частина фінансування надійшла від помічника Кремля Владислава Суркова та російського мільярдера Костянтина Малофеєва – саме вони диктували політику Кремля щодо України.

Читай у Google News!