Неконтрольований друк грошей, девальвація гривні та накручування інфляції. Рецепти для НБУ від Зекоманди

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
девальвація гривні

Національний банк України намагались примусити почати неконтрольований друк грошей і змінити курс гривні. Про це під час брифінгу заявив екскерівник НБУ Яків Смолій, передає prm.ua

“Тиск з метою ухвалення рішень, які не є економічно обґрунтовані, які фокусуються на короткострокових простих перемогах та можуть дорого коштувати економіці та українцям в далекій перспективі. Я кажу про такі рішення, як неконтрольований друк грошей для уряду, накручування інфляції під бюджет, штучна девальвація гривні в інтересах експортерів. Це межа, яку не перетне жоден Центральний банк, не перетнули і ми”, – заявив Смолій.

За його словами, йшлося про теж, що НБУ повинен змінити регуляторні акти, “щоб не регулювати банківський сектор”. Крім того, на цих нарадах говорили, що НБУ повинен “поставити курс, який вигідний окремому сектору економіки або експортерам”.

“І доходило до такого глузду, де нам говорили, що ми заклали в бюджет інфляцію 11% і курс 30, а ви не хочете це робити. Я це розцінюю як тиск“, – наголосив Смолій.

Читай у Google News!