Не можуть силовики і прокурори отримувати високі зарплати, коли не вистачає грошей на медицину – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Під час епідемії високі зарплати мають бути тільки у лікарів та військових. Не можуть силовики, прокурори, слідчі ДБР отримувати високі зарплати, коли не вистачає грошей на медицину.

Про це заявив лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв’ю телеканалам “Прямий”, “Еспресо” та “5 канал”. Він розкритикував зміни до бюджету, які підготував уряд.

“Саме ми внесли пропозицію – опозиційні фракції включно з “Європейською Солідарністю”, щоб ми обмежили заробітні плати, які собі попризначали новоявлені “нові обличчя” в уряді, новоявлені “нові обличчя” у корпоративному секторі економіки, у державних підприємствах, у спостережних радах. Вони собі повиписували сотні тисяч, якщо не мільйонні зарплати. Ми сказали “ні”. Максимум – десять мінімальних зарплат. Це 47 тисяч, і так висока заробітна плата, не збідніють. Хоча б на час дії коронавірусу”, – переконаний Порошенко.

“Вони прийняли це рішення в проєкті бюджету – що стосується державних службовців. А всіх цих прокурорів, слідчих ДБР, інших чиновників, які називаються державними службовцями – їм зарплати залишили. Ми сказали – так не пройде”, – наголосив Порошенко.

Читай у Google News!