НБУ подав зустрічний позов до Коломойського на ₴4,3 млрд

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
НБУ подав зустрічний позов до Коломойського на  ₴4,3 млрд 1

Згідно з ухвалою Північного апеляційного госпсуду від 08.08.2019, НБУ в рамках справи №910/5172/19 подав зустрічний позов до Ігоря Коломойського про стягнення 4,26 млрд грн, повідомляє finbalance.com.ua.

Первинний позов у цій справі – позов Ігоря Коломойського до Нацбанку: екс-співвласник ПриватБанку просить суд визнати недійсною свою поруку за кредитом рефінансування, залученим в НБУ, на підставі того, що відповідний кредитний договір (№19 від 03.03.2009), за оцінками позивача, є недійсним, оскільки був укладений між на підставі “протиправних постанов правління НБУ” (цитата).

Відповідно до судових матеріалів, за твердженням І. Коломойського, уповноважені особи НБУ не мали достатнього обсягу повноважень на укладення кредитної угоди, з огляду на відсутність кворуму на засіданні правління НБУ. А недійсність договору поруки №19-1/П від 27.05.2016 позивач обґрунтовує тим, що такі вимоги є похідними від вимог про визнання недійсним кредитного договору.

Як повідомлялось, НБУ і ПриватБанк виграли у пов’язаних з Коломойським компаній суди, через які олігарх хотів зняти з себе зобов’язання по кредитах рефінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket