Наступними в списку санкцій США можуть виявитися Печерські судді – політичний експерт

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Печерські судді

Політичний експерт Олеся Яхно розкритикувала маніпулятивну заяву Печерського суду щодо порушення справи проти п’ятого президента України Петра Порошенка і президента США Джо Байдена.

На сторінці у Facebook вона написала, що суд почав “різко виправдовуватись, що нібито не ухвалював жодних рішень проти п’ятого президента України Петра Порошенка і президента США Джо Байдена”.

Вона зауважує, що суд все-таки ухвалював рішення за скаргою адвоката нардепа Деркача, який, як всім відомо, публічно вимагав порушити кримінальні правки проти нового американського президента Байдена і Порошенка.

“Можна здогадатися, про яку тему йдеться, якщо подивитися на публічні активності Деркача в період літа 2020 року – зокрема, його пресконференції на тему плівок Байден-Порошенко”, – нагадує Яхно.

“Саме це рішення суду врешті-решт і слугувало для реєстрації двох нових проваджень вже 22 січня 2021 року у справі Байден-Порошенко”, – зазначає Олеся Яхно.

“Припускаю, що таким чином хтось міг спеціально “підкласти свиню” Зеленському. Заводити справи проти президента США через два дні після інавгурації – чисте безумство і “підстава”, – вважає експертка.

“Але звинувачувати Зеленський в цій ситуації все одно може тільки себе. Ось він зараз, посміхаючись, в інтерв’ю американському телеканалу НВО заявив, що трохи злий на експрезидента Дональда Трампа. Хоча висновки, перш за все, мав зробити сам”, – нагадує Яхно.

“І наскільки неприпустимо було анонсувати в травні минулого року справу Байден-Порошенко. І наскільки неприпустимо не реагувати на внесення народних депутатів до списку санкцій США за спроби втручання в американські вибори, а Деркача – то взагалі оголошено агентом ФСБ”, – наголошує Олеся Яхно.

“І наскільки неприпустимо задіяти кадри Віктора Януковича (того ж Портнова) в боротьбі зі своїми політичними опонентами”, – нагадує експерт.

“А судді (раз я почала з Печерського суду) почали намагатися “з’їхати з теми”, тобто, виправдовуватися щодо типу “непричетності”. Тому що здогадуються – наступними в списку санкцій можуть виявитися й вони”, – резюмує Яхно.

Читай у Google News!