Найдорожчий приватний патент в Україні оцінюється в $ 3 млн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Компанія Innolytics Group спільно з Aequo склала список найдорожчих патентів в Україні. В основному це патенти компаній, однак є зустрічаються патенти і окремих незалежних українців, йдеться у статті Liga.Tech.

Найдорожчі патенти, вперше зареєстровані в Україні, належать іноземним компаніям. Наприклад, патентом на гербіцидний засіб вартістю в $ 22,7 млн в Україні володіє бренд Bayer. По кілька патентів з пріоритетною українською реєстрацією мають такі відомі компанії як Qualcomm та Google. Всього в Україні зареєстровано 94 корпоративних патентів, найдорожчий з яких коштує $ 42,75 млн.

Водночас найдорожчий приватний патент в Україні оцінюється в $ 3 млн. Це патент на хімічні речовини для моторних масел, який зареєстрували Володимир і Сергій Зозулі, разом з Сергієм Александровим.

На другому місці український фармацевт Наталія Деркач, чмй патент оцінюється в $ 2 млн. А на третій сходинці – лікар-кардіолог Ілля Чайковський, що є співавтором патенту з оцінкою в $ 1 млн. Він поширюється на метод і пристрій для визначення пошкоджень міокарда на основі аналізу змін у часі показників щільності струму. Окрім цього, фахівець також є також є співавтором патенту “Портативний комп’ютерний кардіограф”.

Як повідомлялося раніше, українці створили компактний 3D-принтер, який друкує з будь-яких металів.

Читай у Google News!