Найбільш прозорого інвестора в Україні постійно пресують українські силові органи – Фурса

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
прозорого інвестора

Блокування роботи “АрселорМіттал Кривий Ріг” знищує інвестиційну привабливість України та свідчить про те, що в Україні відбувається вибірковий тиск на бізнес, вважає інвестаналітик Сергій Фурса, передає unian.ua.

“Історія з “АрселорМіттал” – це найганебніша історія. Тому що у нас є вибірковий тиск, який постійно повторюється. То СБУ, то податкова, то інші державні органи тиснуть саме на “Криворіжсталь”, “Арселор Міттал”. Причому, судячи з усього, там є якась персональна історія у очільників держави, бо вони також з Кривого Рогу. І відбувається постійний тиск на цю компанію”, – розповів Фурса у ефірі телеканалу “Україна 24”.

Він нагадав, що “Криворіжсталь” – це єдиний об’єкт в Україні, який був проданий на прозорому чесному приватизаційному аукціоні. Окрім того, “АрселорМіттал Кривий Ріг” є одним з найбільших платників податків в Україні. Тож, коли влада блокує роботу і здійснює тиск на чесного іноземного інвестора, це є вкрай негативним сигналом для інших інвесторів.

“Найбільш прозорого інвестора в Україні постійно пресують українські силові органи. І тим посилають просто супернегативні сигнали. Лакшмі Міттал вимушений час від часу приїздити до України, приходити в Офіс президента і казати: ну доколє це буде, доки нас будуть кошмарити? І, звісно, що зовні це йде як дуже негативний інформаційний фон. Це та історія, про яку напишуть у Financial Times. Це та історія, яка буде обговорюватися в умовному Давосі”, – пояснив Фурса.

Як повідомлялось, в Генпрокуратурі назвали арештовані кошти ArcelorMittal речовими доказами.

Читай у Google News!