МОЗ перетворилося на Міністерство постійних аудитів – Супрун

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

З приходом кожного наступного міністра охорони здоров’я з’являються заяви про проведення чергового аудиту того чи іншого аспекту сфери охорони здоров’я. Схоже, МОЗ України перепрофілювалося в міністерство постійних аудитів. Про це Уляна Супрун пише на своїй сторінці у Facebook.

“Підвищена увага до другого етапу трансформації та підтримка її продовження – це добре. Але з іншого боку проведення чергового аудиту передбачає додаткове витрачання ресурсів, людського капіталу, часу, і все більше відтерміновує справжню роботу над змінами в лікарнях і поліклініках, які дуже потрібні, і потрібні вже і зараз. Реакція на пандемію COVID-19 – реальний кейс, який ще раз це довів”, – пише Супрун.

На її думку, аудитів вже було багато, і саме на їхній основі було розроблено план трансформації та кроки її втілення. Ще один аудит для цього не треба робити, вважає Супрун

“Енергію і ресурси, які хочуть спрямовувати на аудит, що фактично не потрібний, краще орієнтувати на підсилення і допомогу в реалізації другого етапу змін, а не на зайві перевірки та оцінку змін, які ще навіть не відбулися”, – підсумовує Супрун.

Читай у Google News!