Міністр освіти, в роботі якого виявили плагіат, не бачить проблем з дисертацією Киви

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міністерство освіти і науки України не отримувало ніяких скарг на порушення в дисертації народного депутата Іллі Киви. Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет в інтерв’ю radiosvoboda.org.

“Ось сьогодні (12 червня. – Ред.) документи зайшли до Міністерства освіти на експертизу. Я точно впевнений, що фахівці міністерства і експертна рада зроблять професійну експертизу цієї дисертації. А далі будемо вирішувати на підставі фактів”, – розповів Шкарлет.

Він підкреслив, що жодних заперечень з приводу дисертації Киви в Міносвіти не надходило. “Заперечень в Міносвіти взагалі не надійшло. І навіть сьогодні, коли справа з дисертації надійшла, жодних фактів, нічого немає. Опір який? У соцмережах? Ну, воно завжди”, – заявив міністр.

“Якщо у кого є якісь підтвердження одного, другого, третього, офіційно людина повинна підписатися, що у нього є, не просто з соцмереж кинути знеособлену інформацію, адже це анонімка об’єктивно”, – додав він.

Як повідомлялось, суд заборонив Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти шукати плагіат у роботах Шкарлета. Раніше вчені виявили 87,5% плагіату у статті для докторської дисертації Шкарлета.

Читай у Google News!