Меркель запевняє, що підтримує Україну

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Німеччина завжди підтримувала Україну, особливо у питаннях територіальної цілісності, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель під час брифінгу з президентом України Петром Порошенком, повідомляє “Прямий”.

“Я дуже рада знову вітати українського президента, пана Порошенка у Берліні. За останні роки ми побудували дуже тісні відносини, що стосується співпраці з Україною у непрості часи, які вже тривають 5 років. Ми завжди говорили, що ми підтримуємо Україну, особливо, що стосується територіальної цілісності, що стосується Криму, а також окупованих регіонів. Ми завжди високо цінували мужність українського народу”, – сказала вона.

Раніше речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв, що можливо це не єдина буде закордонна поїздка Петра Порошенка під час кампанії. Раніше федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель привітала з виходом у другий тур виборів президент України Петра Порошенка.

Раніше повідомлялося, що за оцінками авторитетного польського медіа, Німеччина дезорганізує спільноту безпеки в Європі. Німецькі дипломати та депутати відкрито ведуть активні дії для зняття санкційного тиску з рф у Раді Європи. Також Німеччина, попри окупацію росією Криму, закликає до діалогу з Москвою та відкриває завод у росії.

Читай у Google News!