Мер Чернігова заявив про погрози з Офісу Зеленського щодо виборів у окрузі №206

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Офіс президента вимагає від міського Чернігова не висувати представника своєї команди на проміжних виборах у виборчому окрузі №206. Про це повідомив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

“Ввечері 23 грудня, один державний чиновник з конкретним прізвищем та конкретною посадою, передав мені повідомлення від заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенко – умови послаблення тиску з боку правоохоронних органів”, – повідомив він.

Міський голова зазначив, що в ОПУ пообіцяли згорнути кримінальні провадження, за умови якщо він не висуватиме представника своєї команди та не заважатиме кандидату від “Слуги народу” перемогти на 206 окрузі.

“В іншому випадку Офіс президента посилить тиск силовиків і останні вручать мені підозру найближчим часом. Саме таку інформацію останніми днями представники ДБР передають мені через моїх знайомих”, – наголосив Атрошенко.

Він підкреслив, що чинна влада намагається встановити в Україні авторитарний режим.

“Я вже казав і повторю ще раз – я не стану “слугою” Офісу президента, бо служу своїм виборцям і своєму рідному Чернігову”, – наголосив він.

Читай у Google News!