Медик Вінницької лікарні отримав 86 копійок надбавки за роботу з хворими на коронавірус

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

86 копійок – таку “ковідну премію” отримав медик Вінницької лікарні за роботу з хворими на коронавірус. Іншим – заплатили більше, але не потрійний оклад, як того обіцяли керівники держави, повідомляє 5.ua.

Медики обурені. Кажуть, ризикують власним життям, а премії від уряду аж ніяк не мотивують до роботи. Як так сталося, що попри обіцяні 300% зарплати, медики рахують копійки?

Ситуацію із доплатами представники обласної влади називають непорозумінням. Зокрема, інцидент із премією лікарю-інтерну у 86 копійок пояснюють так:

“Його надбавка становила 463 грн саме за роботу з “ковідними” хворими, але виходячи з того, що він працює саме на 0,25 ставки, то від окладу 4114 грн він отримав 0,25, а відмінусувавши податки, військовий збір, сума склала 2500+86 копійок. 2500 грн він отримав аванс. І коли робили, його заробітна плата, аванс був більшим. А в залишку залишились ці 86 копійок”, – каже Наталя Заболотна, заступниця голови Вінницької ОДА.

А от в обласній раді пояснюють – непорозуміння виникли через те, що медики очікували отримати премії в розмірі 300% заробітної плати, як того обіцяли урядовці. Натомість, лікарні отримали гроші лише за години, у які медики контактували з інфікованими.

Обурені мізерними “ковідними” преміями медики напередодні влаштували акцію протесту. Заступник головного лікаря розповідає, зарплата медиків – на рівні мінімальної. Санітарні працівники отримують близько 2 тис. грн.

Читай у Google News!