Мамедов просить СБУ показати “таємні листи” Венедіктовій, які начебто стали причиною його відсторонення

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
sbu ssu


Адвокати заступника генпрокурора Гюндуза Мамедова звернулись до Служби безпеки України через інформацію про “таємні листи”, які нібито стали причиною усунення Мамедова від керівництва “департаментом війни”, передає pravda.com.ua. Про це адвокат Мамедова Артур Лагоміна заявив у коментарі журналістам.

“Чи надсилались упродовж червня-липня 2021 року СБУ на адресу Офісу Генерального прокурора будь-які листи відносно Мамедова? Якщо так, то просимо надати копії цих листів. Це необхідно для захисту прав та законних інтересів клієнта”, – сказав він. Раніше правозахисники після зустрічі з генпрокуроркою Іриною Венедіктовою говорили, що вона сама посилалась на наявність “таємних листів від СБУ”.

За даними джерела “УП” у правоохоронних органах, Венедіктову поінформували, що відсторонення Мамедова від керівництва “департаментом війни” та блокування йому доступу до держтаємниці може призупинити покарання представників росії та підконтрольних їй окупаційних адміністрацій за воєнні злочини та злочини проти людяності на окупованих територіях.

Як повідомлялось, Венедіктова віддала розслідування захоплення Криму та збиття MH17 заступнику, якого пов’язують з Медведчуком.

Читай у Google News! google news