Генпрокуратура заблокувала притягнення до відповідальності окупантів із в’язниці “Ізоляція” – Асєєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
venediktova and zelensky

МВД встановило особисті дані майже всієї адміністрації в’язниці “Ізоляція” в окупованому Донецьку. Але про підозри їм не повідомляють: роботу заблоковано прокуратурою. Про це пише колишній бранець терористів Станіслав Асєєв.

“Встановлені фото та особисті дані майже всієї адміністрації “Ізоляції”, що є особистою заслугою нашого МВС – хлопці за рік зробили те, чого ніхто не робив всі 7 років. З цією інформацією нещодавно ми мали вийти на загальнонаціональний брифінг разом з МВС та генпрокуратурою – показати цих злочинців всьому світу, включно з їх російським громадянством. Але за два дні до брифінгу він був скасований у генпрокуратурі”, – написав Асєєв.

Він додав, що через декілька днів після цього відсторонено від посади Гюндуза Мамедова, який вів “Ізоляцію” та десятки інших справ. “Щойно мені задзвонили та повідомили, що прокурорів, які роками збирали докази воєнних злочинів рф, взагалі можуть вивести поза штат. Повністю заблокована й робота МВС по напрямку “Ізоляції”: без прокуратури неможливі підозри”, – написав він.

Як повідомлялось, Венедіктова віддала розслідування захоплення Криму та збиття MH17 заступнику, якого пов’язують з Медведчуком.

Читай у Google News! google news