Ліквідація ОАСК зависла через Банкову?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ОАСК

Затягування внесення законопроєкту про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва у ВР триває протягом 20 місяців і воно має конкретні прізвища депутатів комітету з правової політики. Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

За його словами, “збереження ОАСК – цілковита відповідальність “Слуг народу” і Банкової”. “У п’ятницю США наклали персональні санкції на голову ОАСК Павла Вовка. Цей же Вовк із низкою своїх колег з ОАСК перебувають на лаві підсудних у ВАКС з підозрою у захопленні державної влади. Цей же Вовк і компанія готувалися легалізувати Януковича у лютому, коли окупанти планували “взяти Київ за три дні”. Після того, як у квітні 2021 року НАБУ і САП знайшли у брата Вовка кілограми готівки, президент Зеленський вніс невідкладний законопроєкт № 5369 про ліквідацію ОАСК. Відтоді законопроєкт завис на рівні комітету з правової політики”, – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, саме ці люди, більшість з яких “слуги”, несуть відповідальність за те, що 20 місяців ОАСК продовжує блокувати реформи і виносити неправосудні рішення, вигідні росіянам та корупмантам. “Інтереси цих груп завжди збігаються. У жовтні 2021 Зеленський пояснив затягування із законопроєктом тим, що його “відкладають впливові люди”, – написав Шабунін.

Читай у Google News!