Лебедка, затриманого на хабарі за відшкодування податку, призначили у фіскальну службу

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Лебедка, затриманого на хабарі за відшкодування податку, призначили у фіскальну службу 1

Виконувачем обов’язків начальника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби призначено Сергія Лебедка, якого затримали на місці злочину під час одержання хабаря в 66 мільйонів гривень за відшкодування податку на додану вартість, пише Юрій Бутусов для censor.net.

“Суд триває три роки, 18 січня нове засідання. Уявіть здивування судді, який побачить, що підсудного підвищили на посаді і призначили на ще важливіший пост?”, – зазначає журналіст.

За словами Бутусова, Лебедка взяли на хабарі на відшкодування ПДВ по одній з великих компаній, але тепер через три роки, Лебедка призначили керувати відшкодуванням ПДВ для всіх великих компаній. “Зараз автоматичне повернення ПДВ фактично працює тільки для вузької групи компаній, схеми з відшкодування за відкати знову поновилися. Саме для цього і закликали Лебедка в лави фіскальних здирників”, – пише журналіст.

За даними Бутусова, призначення Лебедка пролобіював новий начальник податкової міліції Вадим Мельник, призначений за підтримки заступника голови Офісу президента з питань правоохоронних органів Олега Татарова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket