Китайською “бізнес-делегацією” в Криму виявилися підприємці з ринків Москви – Meduza

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Крим

11 березня 2021 року Міністерство курортів і туризму Криму повідомило, що «делегати з Китаю оцінили туристичний потенціал» півострова. Прокремлівські ЗМІ розповідали про нові перспективи кримсько-китайського економічного співробітництва, але в самому Китаї про візит делегації нічого не чули. Ймовірно, тому, що Крим насправді відвідали підприємці з московських ринків, а не з Китаю, пише meduza.io.

“До складу делегації з КНР увійшли заступник керівника “Асоціації російсько-китайської дружби” Чень Шаньвень, гендиректор Пекінської експортно-імпортної торгової компанії “Кай Шен” Чжао Кай і голова ради директорів ВАТ “Хао Лан” Чень Юн”, – повідомляло окупаційне мінтуризму Криму.

Але, як з’ясувала Медуза, і Чень Шаньвень, і інший член делегації Чень Юн – співвласники (по 33%) фірми «Хао Лан», зареєстрованої в місті Жуйань східній провінції Чжецзян. У реєстрі компанія відзначена як підприємство малого бізнесу, зайняте виробництвом шкіряних, хутряних і пір’яних виробів і продажем взуття. А “Пекінської експортно-імпортної торгової компанії”, яку представляв у цій делегації Чжао Кай, в китайському реєстрі юридичних осіб взагалі немає.

Насправді всі троє учасників “делегації” вже багато років живуть в Москві і там же займаються бізнесом, розповів представник московської китайської діаспори.

Читай у Google News!