Китай дав путіну карт-бланш на вторгнення в Україну – Сорос

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вторгнення в Україну

Напад росії на Україну 24 лютого став початком Третьої світової війни, яка потенційно може знищити нашу цивілізацію. Вторгненню передувала тривала зустріч між лідером росіян владіміром путіним та головою КНР Сі Цзіньпіном, що відбулася 4 лютого, пише американський фінансист Джордж Сорос.

За його словами, китайський президент Сі Цзіньпін дав карт-бланш путіну на вторгнення в Україну. А путін, заручившись підтримкою Сі, зайнявся здійсненням мрії всього свого життя з неймовірною жорстокістю. Незабаром путіну виповниться 70 років, і він відчуває, що якщо він хоче залишити слід у російській історії, йому треба діяти або зараз, або ніколи. Але в нього збочена концепція ролі росії у світі. Зважаючи на все, він вірить, що російському народу потрібен цар, за яким він сліпо йтиме. Це пряма протилежність демократичному суспільству, і це концепція спотворює російську “душу”, емоційну до сентиментальності.

Тим часом Сі, схоже, усвідомив, що путін звар’ятів. Восьмого березня, через день після заяви міністра закордонних справ Китаю Вана І про те, що дружба між Китаєм і росією залишається “міцною як камінь”, Сі зателефонував президентові Франції Еммануелю Макрону та канцлеру Німеччини Олафу Шольцу і заявив, що підтримує їхні миротворчі зусилля. Він хоче максимальної стриманості у цій війні, щоб запобігти гуманітарній кризі.

Читай у Google News!