Київ планує закупити 50 нових вагонів метро

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київ збирається поповнити парк рухомого складу метрополітену новими сучасними вагонами, розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков, повідомляє фракція “Солідарність” у Facebook.

У мерії кажуть, це забезпечить якісніше та швидше переміщення містом, також дозволить зменшити навантаження на наземний транспорт, що у свою чергу покращить екологічну ситуацію в столиці, йдеться у повідомленні.

“Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину “пік” на лінії випускається 546 вагонів. Зважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці. Столиця має намір придбати до 50 новеньких вагонів на суму до 50 мільйонів євро”, – розповів Странніков.

Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену, у рамках відповідної угоди, може надати Європейський банк реконструкції та розвитку. Проект рішення 19 березня був підтриманий бюджетною комісією Київради. Документ мають винести на одне із засідань КМР.

Як повідомлялося у лютому, в українській столиці тестували камери, що ідентифікують правопорушників.

Читай у Google News!