кремль підтримує псевдо-академічний дискурс по всьому світу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія інвестує мільйони доларів, щоб її пропаганда була доступна західній аудиторії під виглядом більш “глибокої” інтерпретації політики та міжнародних подій, вважають у новому аналізі від Інституту сучасної росії (IMR), повідомляє Demdigest.

Попри падіння курсу рубля та антикремлівські санкції, росія старанно продовжує збільшувати державне фінансування своєї пропагандистської машини приблизно на 30 відсотків на рік. Про це йдеться у доповіді Hybrid Analytica: Pro-kremlin Expert Propaganda in moscow, Europe and the U.S.: A Case Study on Think Tanks and Universities від Катерини Смаглій за участю Іллі Заславського.

Автори визначають “гібридну аналітику” як “процес розроблення, створення та просування різних псевдоакадемічних наративів через обманутих добросовісних інтелектуалів, експертів науково-дослідних та аналітичних центрів або політичних “лобістів під прикриттям”, які були завербовані через глобальну мережу агентів, пов’язаних з Кремлем.

Така пропаганда розроблена “для підтримки та реалізації міжнародної та внутрішньої програми режиму путіна” і призводить до “руйнування фактологічності, дезінформації, навмисне неправильного тлумачення подій, зниження довіри до досвіду та загального забруднення середовища розробки регуляторної політики та публічних дебатів”.

Читай у Google News!