Кравчук не бачить потреби переносити майданчик для ТКГ із Мінська

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Білорусь жодним чином не бере участі у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, тому немає потреби переносити переговорний майданчик в інше місце через протести в країні, заявив перший президент України, керівник української делегації у ТКГ, Леонід Кравчук в інтерв’ю “Сегодня”, відповідаючи на запитання про зміну майданчику проведення ТКГ.

“Чому не можемо? Звичайно, можемо. Але я не бачу в цьому потреби. Білорусь не бере участі у ТКГ жодним чином, жодною посадовою особою. Вона створила для нас умови, надала нам майданчик. Я не думаю, що цей майданчик, під впливом тих процесів, які там зараз відбуваються, зміниться або можуть бути якісь загрози. Я просто не допускаю цього”, – відзначив Кравчук.

Він додав водночас, що “треба передбачати все”. “Якщо раптом там буде якась, не знаю, як назвати, революція (раптом, я не говорю, що буде), тоді ми подивимося. А зараз немає жодної потреби”, – уточнив Кравчук.

Раніше депутат від фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко наголосила, що після відданих рф бойовиків ПВК “Вагнера” потрібно змінити мінський переговорний майданчик для ТКГ.

Читай у Google News!