Корисні ідіоти та запроданці стали фасадом для промосковського реваншу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В таємниці від українського суспільства маріонетковий президент Зеленський здійснив беззаперечний злочин державної зради, надавши мандат Єрмаку і Кучмі на визнання правосуб’єктності російських окупаційних адміністрацій й відбілювання ролі росії у воєнній агресії проти України. Про це на своїй сторінці у Facebook пише політичний оглядач Роман Сон.

Минуло два тижні, та з боку Зеленського не пролунало не те щоб засудження дій Єрмака й Кучми, а, взагалі, будь-якого відгуку на протестну реакцію українського суспільства. Як і у випадку з оманським скандалом, Зеленський, ймовірно, намагається перечекати хвилю обурення, а, коли критика розчиниться у океані повідомлень на тему пандемії, спробує тишком-нишком всунути суспільству нісенітнє виправдання, на зразок того, що переліт з Оману фінансувався тамтешнім урядом.

Мабуть багато з нас себе запитують сьогодні, як же ми прийшли в точку безповоротного оголошення капітуляції перед Кремлем, якою стала державна зрада Єрмака й Кучми в Мінську.

Відповідь буде вкрай неприємною, однак я не перебиратиму слова.

Майже рік ми щодня чуємо виправдання, що хибні кроки, від яких чомусь стабільно у виграші кремль, це результат недосвідченості й наївності Зеленського.

Вибачайте за прямоту, втім це продовження безвідповідальної дурості, яка дозволила проросійському реваншу зайти так далеко, що перед нами знову стоїть загроза втрати незалежної державності.

В постмайданні роки ця дурість проявилася у утвердженні в суспільстві хибних пріоритетів, де захист від російської агресії не став завданням номер один соціальної мобілізації. Навпаки, необхідність кинути усі зусилля на боротьбу проти агресора було розмито порядком денним, який розпорошував ресурси і підривав стійкість постмайданної влади.

Рік тому ця дурість розквітла відмовою бачити в особі Зеленського перемогу прокремлівського реваншу (читай, путіна) на президентських виборах в Україні, не дивлячись на наявні факти і раціональні аргументи.

Сьогодні ця дурість унаочнюється у запереченні того, що злочинні дії Єрмака є наслідком цілеспрямованої послідовної політики ляльководів Зеленського.

Ще до перемоги ляльководів Зеленського на виборах було зрозуміло, що зрада була лише питанням часу. Обриси проросійського реваншу були чіткими. Українські олігархи вирішили миритися з росією, й, завдяки об‘єднанню зусиль задля масового обману, «зробили всіх».

Проте, оптимістичні корисні ідіоти, запроданці, і звичайні пристосуванці вдавали, що кремлівські наративи в словах Зеленського, зелене світло для повернення посіпак Януковича, «миролюбиве» прогинання під інтереси Москви, розмивання політико-правової позиції України щодо відсічі російській агресії, деморалізація армії, дискредитація й переслідування українського патріотизму, напади на українську ідентичність, тліючий саботаж євро-атлантичної інтеграції, – це окремі випадковості, а не продумана стратегія повзучого реваншу.

Дії Зеленського робляться під шаблон кремлівської тактики завдавання ударів противнику нижче порогу виправданої протидії. На перший погляд незначні поступки на користь росії, які суспільство досі відмовляється сприймати як зраду, підвели країну до межі розвалу національної стратегії відсічі російській агресії, й знищення міжнародної коаліції підтримки. Водночас, більшість досі не готова визнати, що має місце злочинна зрада національних інтересів.

Кидається у вічі, що не дивлячись на очевидно і страхітливо зрадливий напрям дій Зеленського, жоден «ліберал», «реформатор», «єврооптиміст» не подав у відставку зі своїх щедро оплачуваних посад у знак протесту.

Відчуваю особливе презирство до цих сучасних «каськівих», які продались за тридцять срібняків і стали фасадом для промосковського реваншу, – ви є нікчемним знаряддям в кремлівському сценарії розвалювання України зсередини. Саме ваша присутність у владі легітимізує реванш.

Втім, ви ще можете пом‘якшити згубні наслідки своїх помилок, зайнявши патріотичну позицію й публічно засудивши Зеленського. Перестаньте виправдовувати курс капітуляції, яким країну ведуть ляльководи Зеленського. Час стати поруч з тими, хто вимагає розслідування державної зради й імпічменту, і, можливо, ви ще зможете знайти мир із своїм сумлінням.

Читай у Google News!